МИ ПОЧИНАЄМО РЕОРГАНІЗАЦІЮ

Шановні друзі!
У відповідь на ваші наполегливі запити ми починаємо реорганізацію. Майже рік назад ми прийшли на ринок, щоб стати найбільш зручним та надійним сервісом індивідуального зберігання в Україні. За час роботи ми вирізнили кілька напрямків, зміни по яких для вас є особливо важливими:
– Гарантії
– Безпека
– Зручність
Наступні кілька місяців ми будемо працювати над тим, щоб по комплексу цих трьох факторів Сейф Бокс став найпривабливішим сервісом оренди індивідуальних сейфів на ринку.

🔸Гарантії.
Ви звикли, що подібний сервіс повинен бути ліцензований Національним банком. Ліцензія документально засвідчує те, що надійність приміщень, сейфів та самої компанії перебуває на належному рівні. Це перша зміна, над якою ми будемо працювати.
На ринку відсутнє страхування в сфері індивідуального зберігання, проте ваш запит на нього високий. Це наступна зміна, над якою ми будемо працювати.

🔸Безпека.
Крім діючих заходів безпеки, що є одними з кращих на сьогодні, ми будемо працювати над застосуванням найсучасніших методів контролю та захисту. Вже зараз ми підключаємо подвійну цілодобову електронну охорону від різних охоронних служб з високою репутацією. Протягом реорганізації ми будемо працювати над додатковим застосуванням фізичних, біометричних та знешкоджувальних рішень.

🔸Зручність.
Ми хочемо максимально спростити взаємодію з вами, підвищивши рівень безпеки водночас. Ми будемо працювати над застосуванням автоматичних персоніфікованих систем доступу та переглядати процедури в бік спрощення на стороні клієнта.
Крім того, ми будемо працювати над розширенням портфелю послуг на користь відсутніх наразі на ринку, але потрібних вам.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Ми змінюємо режим роботи зараз, щоб повернутися до звичайного зі значно покращеним сервісом.
Дякуємо вам за розуміння та довіру!

З усіх питань телефонуйте:
(099) 513-4400, (097)513-4400